Logo

राजविराज जेसीजद्वारा योगा सिबिर संचालन

Kanchan 24 १८ मंसिर २०७८, शनिबार १७:४२ मा प्रकाशित

रवि राय
१८ मंसिर ,राजविराज ।
राजविराज जेसीजद्वारा जेसिज भवनमा एडभान्स योगा सिबिर संचालन गरेको छ ।
राजविराज जेसीजले जेसीज सप्ताह २०२१ अन्तर्गत पाचौं दिन जेसिज भवनमा एडभान्स योगा शिबिर संचालन गरेको हो ।
योगा सिबिर विहान ५३० बजे देखि ८ः०० बजे सम्म संचालन हुने बताइएको छ । कार्यक्रममा राजविराज जेसीज वर्ष २०२१ का अध्यक्ष सिद्धार्थ तातेड, कोषाध्यक्ष उज्ज्वल काबरा, कार्यकारी उपाध्यक्षद्वय मनिस दास र रन्जना चौधरी, उपाध्यक्षद्वय पंकज देव, रवि राय र खेलानन्द दास तथा थिम एडिटर सुनित मिश्रा को सहभागिता रहेको थियो भने प्रमुख अतिथिको रुपमा पतन्जली योग समिति प्रदेश २ का मन्त्री अमित कुमार साह र अतिथिहरु क्रमशः योग गुरु बद्रीराज भण्डारी, पतन्जली योग समिति सप्तरीका अध्यक्ष राम स्वरुप चौधरी लगायतको उपस्थिति रहेको थियो । योग गुरु बद्री भण्डारीले योग अभ्यास गराएका थिए ।


ताजा समाचार
ट्रेंडिंग समाचार