Logo

निमावि तृतीय श्रेणीका लागि २५९८ जना शिक्षक माग (विज्ञापन सहित )

                     
Logo ७ पुष २०७८, बुधबार १२:४७    

८, पुष काठमाडौं ।

शिक्षक सेवा आयोगले विभिन्न विषयमा निमावि तृतीय श्रेणीका लागि दुई हजार पाँच सय ९८ जना शिक्षक माग गरेको छ ।

आज (बुधबार) विज्ञापन प्रकाशन गर्दै आवेदन खुला गरेको छ । जस्मा नेपाली विषयका लागि ४ सय ३७, अंग्रेजी विषयका लागि ६ सय २४, गणितमा ३ सय ७१, विज्ञानमा ४ सय ४०, सामाजिक अध्ययनमा ३ सय ५३, शुक्लयर्वेदमा एक, गणित–विज्ञानमा ३ सय ६४, संस्कृत व्याकरणमा तीन, संस्कृत भाषामा चार, संस्कृत कर्मकाण्डमा एक शिक्षक माग गर्दै विज्ञापन खुलाएको हो ।

इच्छुक उम्मेदवारले आउँदो माघ महिनाको ६ गतेसम्म तोकिएको दस्तुरमा र माघ ७ देखि १३ गतेसम्म दोब्बर दस्तुर तिरेर आवेदन दिन सक्नेछन् । १८ वर्ष पूरा भई ४० वर्ष ननाघेकाले आवेदन दिन पाउनेछन् । परीक्षा लिखित र अन्तर्वार्ता हुनेछ । सातै प्रदेशमा परीक्षा केन्द्रहरू तोकिएका छन् । आवेदनका लागि आयोगको वेबसाइटमा गएर अनलाइन फारमसमेत भर्न सकिने सूचनामा उल्लेख छ । दृष्टिबाट


लोकप्रिय छुटाउनुभयो कि ?